KONST / Litografier / Färglitografi 8849816
*
nr 884 9816
Färglitografi
Karl Inge Höglund, 26/290, 57x87
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 31 mars 2014
kl 19:39:22
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
31/3 18:47:52
1
800 kr
31/3 19:23:58
2
700 kr
31/3 19:27:29
2
900 kr
31/3 19:30:17
1
Vinnande bud
31/3 19:34:23
2
1.200 kr
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik karl inge höglund litografi litografier litografiskt blad
-
7235 Färglitografi
Elis Åslund (1872-1956), Sverige. Fjällmotiv. Sign..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 19:46
-
7064 Färglitografi
Jordi Arkö (f. 1951), Sverige. Röde orm. Signerad,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 20:56
-
7293 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 18:42
-
7229 Färglitografi
Oskar Bergman (1879-1963), Sverige. Sommarskärgård..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 19:29
-
7220 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Kust. Signer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 19:14
-
6070 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 18:17
*
Färglitografi
nr 884 9816
Färglitografi
Karl Inge Höglund, 26/290, 57x87
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 1.200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 31 mars 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
31/3 18:47:52 | 1 | 800 kr |
31/3 19:23:58 | 2 | 700 kr |
31/3 19:27:29 | 2 | 900 kr |
31/3 19:30:17 | 1 | Vinnande bud |
31/3 19:34:23 | 2 | 1.200 kr |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik karl inge höglund litografi litografier litografiskt blad
-
7235 Färglitografi
Elis Åslund (1872-1956), Sverige. Fjällmotiv. Sign..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 19:46 -
7064 Färglitografi
Jordi Arkö (f. 1951), Sverige. Röde orm. Signerad,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 20:56 -
7293 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 18:42
-
7229 Färglitografi
Oskar Bergman (1879-1963), Sverige. Sommarskärgård..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 19:29 -
7220 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Kust. Signer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 19:14 -
6070 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 18:17